مدتهاست که استفاده از ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی به عنوان رایج ترین شیوه تبلیغاتی در بین کارفرمایان استفاده میشود.روشی که با توجه به هزینه کم و گستردگی مخاطبان و البته وجود لیست های کاملا طبقه بندی شده میتواند سود بسیاری برای تبلیغ کننده داشته باشد.
گروه رایکا ادز ، با سابقه طولانی در طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی ، سامانه ای کاملا فارسی و با کاربری راحت را برای مشتریان خود تدارک دیده است تا شما عزیزان بتوانید با کمترین صرف هزینه و وقت به بهترین شکل از خدمات پنل ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی رایکا ادز استفاده نمایید.
پنل ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی رایکا ادز با دراختیار داشتن سرشماره های مختلف به شما امکان سفارش و ثبت هر شماره ای را به دلخواه شما خواهد داد.
همچنین در اختیار داشتن بانک عظیمی از شماره های طبقه بندی شده ( کاملا رسمی و تایید شده توسط مخابرات ) با جدا سازی بانک اصناف ، ارسال به کد پستی ، ارسال از طریق نقشه ، ارسال به سن و جنسیت خاص و همچنین ارسال منطقه ای به شما امکان تبلیغات کاملا هدفمندی خواهد داد.
امکانات پنل ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی رایکا ادز کاملا متنوع و با بررسی نیازهای روز کاربران تهیه شده است.پس هرچه سریعتر از سرویس ارسال پیامک انبوه رایکا ادز استفاده نمایید.