گستردگی و تنوع در محیط های تبلیغات اینترنتی هم می تواند باعث پیروزی شما شود و هم شکست شما.
اگر بدون بررسی و برنامه ریزی درست اقدام به تبلیغات اینترنتی نمایید، قطعاً نتیجه ای جز شکست و از دست رفتن سرمایه تبلیغاتتان عاید شما نخواهد شد. اما اگر هوشمندانه انتخاب کنید، راهی جز موفقیت نخواهید داشت.
طراحی کمپین های تبلیغات اینترنتی یک خدمت ویژه در گروه تبلیغات اینترنتی رایکا ادز می باشد.
تصور کنید که شما یک میلیون تومان برای تبلیغ خود کنار گذاشته اید. با این پول چه می کنید؟
از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده می کنید؟ تبلیغات بنری را انتخاب خواهید کرد؟ و یا تمامی وقت خود را در بررسی انتخاب هایتان هدر خواهید داد تا زمانی که متوجه می شوید دیگر سرمایه ای برای تبلیغ در اختیار ندارید؟
در سرویس طراحی کمپین های تبلیغاتی رایکا ادز، بسته ای اختصاصی از پیشنهادهای کارشناسان تبلیغاتی ما به شما ارائه می شود. بسته ای که با توجه به بودجه ی شما طراحی می شود و کاملاً کاربردی خواهد بود. به صورتی که حتی خود شما هم با استفاده از بسته طراحی شده ی ما می توانید کمپین تبلیغاتی خود را ادامه دهید.
اما اگر می خواهید که گروه تبلیغات اینترنتی رایکا ادز وظیفه ی اجرای کمپین تبلیغاتی شما را هم بر عهده داشته باشد ما آمادگی همکاری با شما را داریم.
به صورت کلی گروه تبلیغات اینترنتی رایکا ادز برای طراحی کمپین های تبلیغاتی مبلغ ۱۰ درصد از بودجه را دریافت خواهد کرد. در صورتی که اجرای کمپین تبلیغاتی هم بر عهده ی ما می باشد، ۵ درصد دیگر به مبلغ طراحی کمپین های تبلیغاتی اضافه خواهد شد.
در تعیین بودجه، هیچ محدودیتی در تعیین کف و یا سقف بودجه برای شما وجود نخواهد داشت.
در صورتی که سوالی دارید و یا مایل به سفارش هستید با ما تماس بگیرید.