تعداد زیاد کاربران گوشی های هوشمند ، یک بازار فوق العاده جذاب برای صاحبین کسب و کار و ایده میباشد.با ساخت و معرفی یک اپلیکیشن شما میتوانید در خصوصی ترین لحظات زندگی هر شخصی و در گوشی موبایل آن شخص درکنارش باشید.
ساخت اپلیکیشن موبایل احتیاج به داشتن تخصص های مختلفی دارد و البته نباید فراموش کرد که به شدت هم هزینه بردار است.
اما گروه رایکا با طراحی و ساخت یک پلتفرم کاملا فارسی ، توانایی ایجاد بینهایت اپلیکیشن اختصاصی را برای کاربران خود داشته و با افتخار اعلام میکنیم که با ساخت این پلتفرم هزینه های مربوط به ساخت اپلیکیشن موبایل را به پایین ترین حد ممکن رسانده ایم.
اپلیکیشن های ساخته شده توسط گروه رایکا کاملا تست شده میباشد.همچنین سازگاری با تمامی نسخه های موجود سیستم عامل های اندروید و ios هم یکی دیگر از مزایای همکاری با ما میباشد.
درصورتی که از مشتریان طراحی سایت گروه رایکا هستید ، میتوانید با سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ios ، ارتباط کاملی میان سایت و اپلیکیشن خود برقرار کنید و سرویس های خود را بصورت کاملا حرفه ای در اختیار مشتری و یا کاربران خود قرار دهید.
با ساخت هر اپلیکیشن به شما یک اکانت مدیریت ، با محیط کاملا فارسی و بدون نیاز به حتی ۱ خط کد نویسی داده خواهد شد تا شما بتوانید به راحتی اپلیکیشن خود را گسترش دهید.
درصورت نیاز ما برای انتشار اپلیکیشن شما در مارکت های بزرگ داخلی و خارجی نیز در کنار شما خواهیم بود.