از آنجایی که بهینه سازی سایت یک موضوع زمان بر است، گاهی پیش می آید که مشتریان ما احتیاج دارند به سرعت در رتبه های بالای نتایج جستجو قرار گیرند. ما با تهیه پنل مستقیم تبلیغات کلیکی گوگل این مهم را برای شما فراهم کرده ایم. در تبلیغات کلیکی گوگل شما بودجه ای را مشخص می کنید و ما بر اساس آن بودجه تبلیغات شما را در اکانت خودمان تعریف می کنیم. توجه کنید که شما برای نمایش تبلیغتان در سایت گوگل هزینه ای پرداخت نخواهید کرد بلکه تنها زمانی هزینه ای می دهید که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند.
این تبلیغ راهی کم خرج برای بدست آوردن رتبه های برتر نتایج جستجو در فرصت زمان کوتاه می باشد.
اما از معایب آن می توان محدود بودن زمان تبلیغات را ذکر کرد. برای مثال اگر شما ۵۰ دلار سفارش تبلیغ بدهید و هر کلیک برای شما ۵ سنت محاسبه شود، تبلیغ شما بعد از ۱۰۰۰ کلیک از روی نتایج جستجو حذف خواهد شد. به همین جهت این نوع تبلیغ وابستگی کاملی به بودجه شما دارد.
اما نباید فراموش کرد که به غیر از هزینه کم و همچنین حضور در صدر نتایج جستجو، یکی دیگر از مهم ترین نکات مثبت این نوع تبلیغ، نمایش تبلیغات کلیکی گوگل به افرادی می باشد که کلمه کلیدی انتخابی شما را سرچ کرده اند. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم، تبلیغات شما فقط به افرادی نمایش داده می شود که به دنبال آن هستند.
اگر احتیاج به مشاوره رایگان دارید و یا می خواهید از هزینه ها و نحوه سفارش تبلیغات کلیکی گوگل اطلاع پیدا کنید، لطفاً با ما در ارتباط باشید.