تجارت شما برای موفقیت به دیده شدن نیاز دارد.نهایت نتیجه هر تبلیغی خرید محصول یا خدمات توسط مشتری میباشد.پس چه راهی بهتر از اینکه محصولات و خدمات خود را به افرادی نشان دهید که بدنبال آن میگردند.
هرروزه طیف وسیعی از کاربران با استفاده از موتورهای جستجو بدنبال چیزهایی میگردند که به آنها نیاز دارند.از این طیف وسیع حدود ۸۰ درصد تنها صفحه اول نتایج جستجو را چک میکنند و چیزی حدود ۷۰ درصد گزینه خود را تنها از ۳ رتبه اول صفحه اول نتایج جستجو انتخاب میکنند.
برای قرار گرفتن در صفحه اول و از آن بهتر ۳ رتبه اول گوگل احتیاج به رعایت فاکتور هایی ست که مجموعه این فعالیت ها رو بهینه سازی سایت میگویند.
در گروه رایکا ادز ما با آنالیز وبسایت شما نقاط ضعف و قوت سایت شما را مشخص میکنیم ، بعد از آن رفتار رقبای شما را بررسی میکنیم و با یک برنامه ریزی دقیق برای بهینه سازی داخلی سایت شما اقدام میکنیم تا تمامی مشکلات احتمالی موجود در آن را برطرف کنیم و در آخر با بهینه سازی خارجی سایت شما را به هدف مشخص شده یعنی حضور در ۳ رتبه اول نتایج جستجو در کلمات کلیدی مورد نظرتان میرسانیم.
قیمت پکیج بهینه سازی سایت گروه تبلیغات اینترنتی رایکا ادز کاملا براساس رقابت در کلمات کلیدی درخواستی شما و همچنین شرایط فعلی وبسایت شما تعیین میگردد.
لطفا برای سفارش بهینه سازی سایت و یا انجام مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.